O firmie

  
Hanza Project Consulting zajmuje się prowadzeniem oraz finansowaniem inwestycji,  specjalizuje się także, w realizowaniu mobilnych ambientowych kampanii reklamowych oraz obsługą płatności mobilnych.

Dzięki własnym nośnikom HANZA AD dysponuje szerokim wachlarzem możliwości realizacji kampanii reklamowych na i w taksówkach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w realizacji kampanii reklamowych w Polsce oraz naszymi zagranicznymi partnerami, firma może przeprowadzić kampanie w: Niemczech, Grecji, Portugalii, Bułgarii, Holandii, Turcji, Wschodniej Afryce, Ugandzie, Kenii, Węgrzech oraz wielu innych krajach.
   

System HANZApay to łatwy dostęp do taksówek w całym kraju za pomocą jednej karty! Teraz nie musisz już nosić w portfelu wielu kart i voucherów. Wystarczy jedna karta. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Ty!

 
Takie rozwiązanie wspomaga kontrolę nad wydatkami i pomaga utrzymać je w ramach założonego budżetu domowego lub firmowego. Dodatkowo użycie kart magnetycznych skraca czas przejazdu taksówką. Każdy klient otrzymuje dostęp do swojego internetowego konta gdzie ma wgląd w dokonane przejazdy, bieżące płatności i wystawione faktury.

 
Chcąc zainteresować Państwa naszą ofertą zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, które mieliśmy przyjemność organizować. Wiedza, doświadczenie, kreatywność oraz otwartość na nowe realizacje sprawiają, iż firma jest w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane a zarazem efektowne projekty dla naszych klientów.
 
Zapraszamy do współpracy